• eli yüzü düzgün ne demek sorunsalı

  3.
  eli yüzü düzgün, çokta yakışıklı değil. ama daha bi numarasını göremedik.

  kızların idare eder olarak tanımladığı erkek tipi.
  1 ... ruyalarimda bile renk koruyum
 • küçük memeli kız tişörtü

  1.
  tamam memen ufak olabilir. neden açıklama ihtiyacı duyuyorsun.

  küçük memeli kız tişörtü
  18 -2 ... ruyalarimda bile renk koruyum
 • bir kadının kaliteli olduğunu anlama yolları

  26.
  bir insana verdiğiniz değer o insanın kalitesini değil. değerini belirler. insanlara meta, mal muamelesi yapıp, "düşük kalite" , "yüksek kalite" olarak sınıflandırmak hoş olmadığı gibi yanlıştır da. Zira kelebek kadar kısa olan ömrümüze konan bir lütuftur kadın. Değerlerini bilelim, sevelim.
  2 ... ruyalarimda bile renk koruyum
 • oytunkaran

  3581.
  Acun ılıcalı'dan fazla "evet" diyen yazar.
  5 ... ruyalarimda bile renk koruyum
 • susturulamayan avrat

  247.
  yön vermek ne haddimize yeter ki karanlığa gömülmüş dimağlar aydınlansın doğru yolu bulsun. mutluluklar ve esenlikler dilediğim yazar.
  1 ... ruyalarimda bile renk koruyum
 • kadınların ilişkilerinde yaptığı en büyük hatalar

  59.
  sözlükte bulunduğum süre boyunca mesaj kutuma düşen, gerek sosyal hayatımda, gerek sanal ortamda gözlemlediğim hatalar şu şekilde;

  1-)sosyal medya hesaplarının sevgiliye teslim edilmesi. hanımlar karşınızdaki adam kıvanç tatlıtuğ'da olsa, kimseye özelinize müdahale etmesine fırsat vermeyin. bırakın sevgili olmayı, evli olsanız dahi özel yaşam alanınızın olduğunu unutmayın.

  2-)hanımefendi, sosyal medya hesaplarını adamla donatıyor, bio'da ilişki başlangıç tarihi. kol kola yanak yanağa profil fotoğrafı. erkeğin profilde hanım kızımızdan eser yok, sorarsan "aile akrabalar falan görürse sorun olabilir" diyor. profil fotoğraflarında, yalnızım bu tamamen benim tercihim, uzaklara ve denize doğru bir bakış atılmış. sevgilim yok huzurluyum pozları vermiş. Bizim minnoş da "Peki o zaman ben neden hesabımı seninle donatıyorum" diye sormuyor bile.

  3-)babasından bile görmediği tepkilere, hakaretlere dahi maruz kalmasına rağmen ses çıkarmayan karaktersiz kızlarımız. aynı şeyleri anası babası söylese evi terkedecek olan kızlar, elin adamının her türlü hakaretine tahammül gösterip taviz veriyor. Sonucu tahmin ediyorsunuz. Götüne tekmeyi yediğinde incinen onuru, gururu ve tamir edilmesi zor bir özgüven zedelenmesi ile hanım kızımız depresyona hoşgeldin diyor.

  4-)Hayatınıza aldığınız hiç kimse sizden değerli değil. biri sizin huzurunuzu bozup ruhunuzu bunalttığında siktir çekmesini öğrenmeniz lazım. Verdiğiniz tavizlerin bi süre sonra enayilik olarak size geri döneceğine garanti veriyorum.

  5-)Davul bile dengi dengine; ataerkil bir toplum olduğumuz ortada, ikili ilişkilerde de bu ataerkil yapı mevcut. Bu kötü bir şey mi? Her zaman değil. Ama seçtiğiniz erkek sosyo-ekonomik olarak, zeka bakımından yahut yetiştirildiği aile değerleri bakımından sana uymuyorsa, erkek aradaki dengesizliği, psikolojik baskıyla veyahut şiddetle dengeler. Gördüğüm ve duyduğum çoğu bu tip dengesizlikte erkek kendisinden daha üstün olan kadını hazmedemediği için başka şekillerde baskı altına almaya ve altta kalan egosunu o şekilde tatmin etmeye çalışır. Birlikte olmak istediğiniz erkeği iyi analiz edin. Kendinize denk olmayan bir erkeğe tahammül etmek zorunda değilsiniz.

  6-)Beraket takıntısı olan erkek. En çok tartışılan ve en iğrendirici hususlardan birisi bu belki de. ilişkinin başında size bunu söylüyorsa uzak durun. Kimsenin sizi bu sebepten ötürü rencide etmesine izin vermeyin. Bir kadın olarak siz bir zardan fazlasısınız. Kimsenin size bir zar kadar değer vermesine müsade etmeyin. Kaldı ki görüntüde "bakire" olsa bile bu senden once kimseyle çırılçıplak bir yatağa girip solukusuzca sevişmediği anlamına gelmiyor. Sığ olmaya gerek yok. illa gerdek gecesi kan görmekse mesele, ya da erkeğin aile büyükleri ertesi sabah kanlı bi çarşaf görmeden rahat etmeyecekse, beyfendinin ucundan bi parça kesip o kanı elde edebilirsiniz. Kısasa kısas.
  29 -10 ... ruyalarimda bile renk koruyum
 • ikincibahar86

  1.
  sözlüğün mynet çanak okey'e döndüğünün resmidir şu nick. birazdan kendisine özelden gül gönderip slm yazmayı düşünüyorum.
  3 ... ruyalarimda bile renk koruyum
 • balkan göçmeni olan sözlük yazarları

  58.
  anne tarafı makedonya, tetova
  baba tarafı selanik.
  1 ... ruyalarimda bile renk koruyum
 • en iyi aşk yaşayabilecek burç ikilisi

  52.
  yengeç erkeği çok telafüz edilmiş, lakin yengeç erkekleri kadar üzülüp itilip kenara atılan burç yoktur lan heralde.

  yengeç erkeklerinin sabrını sınamayın!
  1 ... ruyalarimda bile renk koruyum
 • sözlük yazarlarının itirafları

  139781.
  Lan bugün kendimi super kahraman gibi hissetmeme sebep olacak bir hareket yaptım. Sabah metro yoğun oluyor genelde kimse uyanmadigindan, sabah ereksiyonu yaşayan sik gibi herkes dikiliyor adım dahi atmıyor. Yani ortalar hep boş ilerleyim diye bağıran dayılara binebilmek için ford yapan hanım abla olmasa hakvermeyecektim yeminle, neyse sesimin en sert tonunda bagırdım "ortalar hebb bombos ilerleyelim abicim ilerleyelim" benle beraber 5 kisi daha bindi. O an tum bakislar uzerimdeydi, kulakligimi takip son sesi dayadim. Ben bi super kahramanim ama bugunluk metroya bindim bakisi attim. Hayat super kahraman olunca guzelmis aq
  2 ... ruyalarimda bile renk koruyum
 • kız istemede damada yapılan kahve

  4.
  kızımız damat adayını beğenmediğini belli etmek amacıyla tuz koyabilir. valla ben aksiyle karşılaşırsam, hani şu iki gündür ortalıkta dönen nikah memurunun ciddiyetiyle "şakanı başkasına yap" der basar giderim.
  2 ... ruyalarimda bile renk koruyum
 • sözlük yazarlarının itirafları

  134376.
  ortaokulda mıyız neyiz işte okullar arası basketbol turnuvası var. maçı kaybetmişiz 30 sayı farkla, kız geldi kaç sayı attın dedi. hatrick yaptım dedim. sonra kız gelip harikasın ya diyip boynuma sarılmıştı. şuan o kızı arıyorum bulursam evlenicem.
  4 ... ruyalarimda bile renk koruyum
 • babayı telefona kaydetme şekilleri

  4.
  godpeder.

  gördüğünde sensin lan göt, düzgün kaydet sikerim kaynatanı şeklinde bir tepkiyle karşılaşmıştım.
  4 ... ruyalarimda bile renk koruyum
 • sözlük yazarlarının itirafları

  133196.
  Yeryüzündeki en büyük aşkı yaşadığınızı zannederken, o sevda da bir kıvılcım bile olamadığınızın farkına varıyorsunuz ya o çok kötü işte.
  8 ... ruyalarimda bile renk koruyum
 • hoppidi hoppidi zıplayan meme gifleri veritabanı

  4.
  3 dakika erekte kalarak, bu güzide veritabanını kazandıran arkadaşı şakşaklıyoruz.
  11 ... ruyalarimda bile renk koruyum
 • apo yu siken adıyla canlı yayına bağlanan gurbetçi

  2.
  helal olsun dediğim koca yürekli adam. moderator başta ne diyor la öyle aphoyu zikhein hahaha.
  23 -1 ... ruyalarimda bile renk koruyum
 • sözlük yazarlarının itirafları

  128532.
  uyumadan önce sürekli geçmişteki olaylara dönüp şöyle cevap verseydim daha güzel olurdu diye kurup duruyorum, artık bu pişmanlıktan öte hobi haline geldi.
  3 ... ruyalarimda bile renk koruyum
 • sözlük yazarlarının itirafları

  127447.
  çocukluğumdan beri zeki alasya'yla metin akpınar'ı hep karıştırmışımdır, bugün ölüm haberini duyunca "acaba hangisi öldü?" diye düşündüm, ayrılıktan beri kendime üzülecek sikimsonik dertler edinip üzülmeye çalışıyorum. neyse ikisi ölmüş kadar üzüldüm. en son yatan altılıya, sonra da dün kaçırdığım süper lotoya üzüldüm.(1 bile bilemedim amına koyim) neyine üzülüyosam? ayrılık beni çok yıprattı çok, yok mu şöyle üzülecek daha afilli bişeyler biraz daha üzüleyim.
  4 -1 ... ruyalarimda bile renk koruyum
 • sözlük yazarlarının itirafları

  125081.
  evlenme teklifi için aldığım yüzüğün ve romantizmin zirvesini zorlayacak tüm hazırlıklarımın son 1 gün kala götümde patladığını en yakınımdaki dostlarımdan bile deli gibi saklıyorum. saçma sapan terkedilişime mi üzüleyim yoksa elimde patlayan yüzüğe mi? götümde patlayan şaraplara mı bilemedim.
  3 ... ruyalarimda bile renk koruyum
 • iz bırakan kitap cümleleri

  5832.
  atilla ilhan'ın sevdiği kadınlar da, Nedim'in vasf ettiği dilber de, aslında fevkalede varlar. var olabilecekleri yerdeler sadece. o yerden baktığımızda, aşk basit bir kurma eylemidir ve seven ve sevilen arasındaki ilişki zannedildiği kadar da çok değildir. sevilen fark eder sonunda; sevdiğin ben değildim. seven fark eder: sevdiğim sen değilsin.
  3 ... ruyalarimda bile renk koruyum
 • yeni şeyler getiriyorum